top of page

E-kaartide algus

ja nii see oligi, et võiks ju teha veebisaidi, kus e-kaardid on päris tervituskaartide moodi ja täitsa omamoodi....


Kunagi ammu, aastal 2011-2012, leidis üks mees Haapsalu mere ääres fantastilised värvid ja kohad ning tegi neist fotod. Üks vanem inimene, nähes neid fotosid, soovitas - oh, sellised võiksid olla Haapsalu postkaardid. Ja ootamatult sündisid esimesena Muinasjutu kaardid. Natuke kõheldi, kas need nüüd on ikka need, mis müüvad ja on just õiget moodi. Aga ilusad pidavat küll olema :) Tuligi välja, et müüvad ja veel hästi. Meeldisid nii Haapsalu külalistele kui ka kohalikele. Järgmisena, oh üllatust, tulid Lillekaardid... Ja need Haapsalu lilled on ühed imelised lilled, nende värvid ja tagasihoidlik, kuid siiras ilu võluvad su ära. 

Ärge kunagi kiirustage ja te jõuate alati õigel ajal kohale. C. M. de Talleyrand-Perigord

Aeg lendab ja paljud inimesed on selle ajaga lennanud mobiili ning arvutisse. Nüüd juba väga-väga paljud ja nad jäävad nii tervituskaartidest ilma. Nüüd ongi aeg need tervituskaardid ka arvutisse ja mobiili tuua. Nii et saaks jälle saata lillekaarte ja jõulukaarte ja koertega kaarte, teisi põnevaid ja ilusaid kaarte. Nüüd aga e-kaardina! Usume, et paspartuu annab meie e-kaartidele kauni välimuse, millega need oma unikaalsuses netimaailma valikute paljususes silma jäävad. Oodatud on kõik mõtted, kuidas e-kaardid võiksid esitatud olla ja ideed uuteks kaartideks. Samuti muud huvitavad mõtted... 


Ja vaatame, mis siin nüüd toimuma saab :)

Algus on tehtud... Ja palju on veel teha. Alustame jõulukaartidega. Aja jooksul ilmub siia leheküljele uusi kaardiseeriaid. Loodame, et lubad meil Sulle saata e-posti teavitusi uute tulijate kohta. Püüdleme rohkema ekraanipinna kasutamise poole, seda nii ekraani taustapiltide kui e-kaartide osas. Samuti kujunduse osas. Peagi hakkame kaartidele lisama ka kohatutvustusi. Samas e-kaardid ise jäävad ikka päris tervituskaartide moodi. :) Kuidas oleks e-kaardi saatmine kõige lihtsam? Selle üle tuli palju pead murda. Ehk ongi nii lihtsaim, kui Sinu tellimusel saabub Sinu e-postkasti edasisaatmiseks puhas e-kaart - heas ekraaniresolutsioonis ja ilma vesimärgita. Saad selle lisada oma e-tervituskirjadele. Lisades meie e-kaardi oma kirjale, saad ka ise faili avada ja näha saadetavat kaarti puhtalt ilma vesimärgita. Tervituse saaja, kes avab manuse, näeb kaarti puhtal ekraanitaustal ilma e-postkasti ja muu segavata. E-kirja saad kirjutada tervitussõnad just nii nagu soovid. Võid oma arvutisse isegi teha e-kaardi kataloogi, kuhu saad salvestada kõik e-kaardid. Samuti saad muuta e-kaardi failinime - näiteks "Ilusaid jõule Kerlile!" – kas saajate nime järgi või kuidas ise soovid. Hetkel on failinimes kaardi väike mõttepealkiri. Ja oluline - kord ostetud e-kaarti võid saata nii paljudele kui soovid. Kaardi saad seada ka ekraani taustapildiks. E-kaardid on mõeldud saatmiseks Sulle ja Su perele. Logi vaid sisse oma e-card-e.com kontole - piisab esmasest seadest ja parooli salvestamisest. Edaspidi saad siseneda ühe klikiga. Nii, nüüd sai palju asjalikku kirja pandud, parem lähme vaatame e-kaarte :) Tänud!
69 views0 comments

Commenti


bottom of page