top of page

e-kaardi head ja kuidas saata?

Alustuseks - märgi kindlasti end E-Card-E Klubi liikmeks, siis saame Sulle saata infot uute kaartide kohta; sest see on alles algus ja kevad-suvi läheb põnevaks.
 
Kui oled valinud kaardi, mis Sulle meeldib, lisa see ostukorvi. Mitme kaardi ostmisel lisa need kõik ostukorvi. Kui oled kaartide valimise lõpetanud, ava ostukorv - seal on võimalik tasuda kohe ilma sisse logimata.

 

Peale tasumist tuleb Sulle mõne minuti jooksul e-kiri, kus saad ostetud kaardi(d) alla laadida. Alusta uue e-maili koostamist, pane kirja oma tervitus ja lisa manusena saadud e-kaardi fail. Klikkides enne saatmist lisatud manusele, näed, kuidas see avaneb saajale tema ekraanil. Nüüd, kui oled koostatud e-mailiga rahul, saada ilus e-kaart!
 
Tehes e-card-e’s oma konto, saad vaadata juba ostetud e-kaarte ja kaarte, millised oled märkinud meeldivaks. Samuti on edaspidi tasumine lihtsam, kuna kontol on salvestatud ka Sinu maksekaardi rekvisiidid.


Oma e-kaardi saad juba varem alla laadida, et olla õigel päeval valmis seda saatma. Allalaadimislink kehtib 30 päeva.

Miks saata e-kaart...
Tänapäeval on igaühel meist kiire. e-card-e e-kaardiga saad ikkagi teha sümpaatse tervituse igal ajahetkel.

e-card-e pakub Sulle võimaluse saata ühte ostetud kaarti nii mitmele inimesele kui soovid. Näiteks, valides saatmiseks kolm kaarti, saad 7.20 euro eest teha jõulutervituse 5..10..20-le inimesele! Võrdle seda summat nii paljudele paberkaartidele kuluva rahaga. Nii saad meeles pidada kõiki, kellele tahaksid jõulutervituse saata.
e-card-e suurim võlu on aga võimalus saata oma tervitus just kõige õigemal ajal. Olgu selleks jõululaupäeva hommik või õhtu või esimene jõulupüha,  sünnipäeva õige päeva hommik, õhtu või öö jne... :) 

 

e-card-e.com e-kaardid on oma värvides ja fotodes originaalkujundused :)

USALDA OMA PARIMAID SOOVE

example.webp

Lihtne saata ...lennult on
e-kaart saaja arvutis ja mobiilis

bottom of page